NOC S ANDERSENEM

Z pátku 27.3. na sobotu 28.3.2020 měla proběhnout ve škole tradiční Noc s Andersenem, ale situace tomu chtěla jinak, a tak jsme všichni trávili noc ve svých domovech.

Vzniklo ale speciální vydání školních novin právě k této příležitosti, které bylo plné nejrůznějších aktivit, ale především vybádalo k tomu, abyste si udělali NOC s ANDERSENEM doma, nechali vypnutou televizi, otevřeli knihy, povídali si a hráli hry.

Máme velkou radost, že spousta z vás, vzala tuto výzvu za svou a Noc s Andersenem jste si doma udělali a navíc nám zaslali fotky a dali svolení k tomu, že se o ně můžeme podělit s ostatními. Speciální díky patří za zaslané rébusy, které jste připravili pro ostatní (a které můžete vidět na druhé koláži a samozřejmě se je pokusit vyluštit).;)