Součástí naší organizace je také školní jídelna – vývařovna. V současné době vaříme jak pro naši školu, školku a zaměstnance, tak pro cizí strávníky (v rámci doplňkové činnosti).

Vedoucí školní jídelny je paní Libuše Suchá, pomocnou kuchařkou paní Jana Ošlejšková.

Důležité informace ke školnímu stravování

• Vyplněná přihláška platí po celou dobu docházky do naší MŠ a ZŠ, a to včetně variabilního symbolu strávníka.
  • Strava je každému přihlášenému strávníkovi automaticky přihlášena na celý měsíc .
  • První den absence ve škole má dítě nárok na dotovanou stravu, kterou si rodiče mohou vyzvednout ve škole / školce. Další dny je potřeba stravu odhlásit jinak je dítěti / žákovi účtována plná částka.
  • Odhlašování stravy probíhá telefonicky nebo e-mailem do 7:00 hodin.
  • Sběrný účet školy, na který jsou převáděny platby za stravné a školné je: 101312871/0800.
  • Od 1. 2. 2023 v souladu s úpravou vyhlášky č.107/2005 Sb. o školním stravování dochází ke zvýšení cen za stravné pro děti a žáky. Ceník najdete ZDE.

Vaření pro cizí strávníky

• Možnost odebírat obědy ze školní jídelny pro cizí strávníky do přinesených jídlonosičů.
  • Cena za jeden oběd ( hlavní jídlo + polévka) je 80 Kč (starobním důchodcům mající trvalý pobyt v obci obec přispívá částkou 20Kč/oběd). Je možné zajistit také dovoz oběda za cenu 10 Kč. (Pro dovoz obědů je potřeba sepsat smlouvu na OÚ.)
  • Vyzvedávání obědů je ze zadní stany budovy školy (od OÚ) v čase 10:30 – 11:00 hodin.
  • Možnost přihlásit odebírání obědů je osobně v budově školy nebo telefonicky vedoucí školní jídelny.
Aktuální jídelní lístek